image9

Raporlar

Otomatik oluşan raporlar

Uzun ve yorucu rapor hazırlama süreçleri Takım İK ile tek tıka iniyor. Yani şirkete dair gerekli bilgi ve analizlere Takım İK sayesinde hata riskini ortadan kaldırarak ve zamandan tasarruf ederek ulaşabilirsiniz, hem de her an ve her yerden!


Hazır rapor türleri

Aylık maliyet, ödemeler, çalışan dönüşümü (turnover) raporları; çalışan ve engelli çalışan listeleri; departman, şube, yaş, cinsiyet, askerlik durumu dağılımları sadece tek tık uzağınızda.


Dilediğiniz gibi rapor oluşturun

Takım İK'da tutulan her veriyi dilediğiniz gibi raporlayabilirsiniz. 'Kendin Oluştur' özelliği ile verileri raporlayın, ihtiyacınız olan formatta indirin.


Hazır raporları kullanın

İnsan kaynaklarının en çok ihtiyacı olan raporlar ön tanımlı olarak Takım İK'da. 1000'lerce İKcının deneyimi ile oluşan raporları tek tıkla oluşturun.

İK'da Her İşin Başı; İŞ ANALİZİ!

İnsan Kaynaklarının yönetiminden bahsediyorsak iş analizi olmazsa olmazdır. Tüm insan kaynakları fonksiyonları ve süreçlerini besleyen İş Analizi Raporları sadece Takım İK'da! İş akış yönetiminden beslenen iş analizi raporlarıyle tüm insan kaynakları planlamalarınızı veri temelli şekilde gerçekleştirebilirsiniz...

Ücretsiz Deneyin

Takımınızın İhtiyaçlarını Bizimle Paylaşın, Takım İK'yı 3 Ay Ücretsiz Kullanın!